Bayramda Sony Channel’da Yıldızlar Geçidi Yaşanacak!

Sony Channel’da bu bayram da yıldızlar geçidi yaşanacak. İzleyicilerine eğlence, komedi, gerilim, korku, animasyon, aksiyon ve drama türlerinin en seçkin yapımlarını sunan Sony Channel; Ryan Gosling, Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Adam Sandler gibi yıldızları da bayram tatili boyunca her gün izleyicilerle buluşturuyor.

Sinema dünyasının efsane oyuncuları ve yıldızları, bayram tatili boyunca her gün Sony Channel’la evlere konuk oluyor. Türkçe ve şifresiz olarak yayınlanan Driver’da Ryan Gosling, J. Edgar’da Leonardo DiCaprio, Captain Philips’te Tom Hanks ve Little Boy’da Michael Rapaport unutulmaz performanslarıyla izleyenleri bayram süresince ekranlarına bağlayacak.

Sony Channel 7’den 77’ye herkesi ekranlarına bekliyor!

Sony Channel, bayram boyunca şifresiz olarak yayınlayacağı efsane dizi ve filmlerle bayram günlerini adeta bir yıldızlar geçidine dönüştürüyor. En eğlenceli aile filmleri, tüm dünyada gişe rekorları kıran filmler ve daha pek çok içerik, 7’den 77’ye herkesi bu bayramda Sony Channel’da bekliyor.

Sony Channel frekans bilgileri: Digiturk 51. Kanal, D-Smart 52. Kanal, Tivibu 63. Kanal, Teledünya 256. Kanal, Turkcell TV 149. Kanal, Türksat 11558 30000 Vertical 2/3

3,220 total views, 7 views today

Bu konuda sen ne düşünüyorsun?

Yorum

Bumerang - Yazarkafe

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*