TRT Çocuk’tan karne hediyesi!

TRT Çocuk ekranında sevilerek izlenen Rafadan Tayfa, “Türkiye’dir Burası” Çocuk Müzikali ile Türkiye turnesinde izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Dansları, güçlü sahne prodüksiyonu ve sahnede canlı performans sergileyecek Rafadan Tayfa kahramanları ile keyifli bir eğlence sunan müzikal, çocuklara bir karne hediyesi olarak, 4 Şubat Cumartesi ve 5 Şubat Pazar günü Ankara Cepa AVM’de sahne alacak.

Sahnelenmeye başladığından itibaren kapalı gişe oynayan ve binlerce çocuk ve ailesini ağırlayan müzikal, Eskişehir, İstanbul, Adana, Kayseri, Mersin, Gaziantep ve Kocaeli illerinde Şubat ayı boyunca devam edecek.

Anadolu ezgilerinin ritmiyle folklorun buluştuğu müzikalde, sahneye kurulan dev LED ekran ile Rafadan Tayfa’nın top koşturduğu sokak ve birbirinden eğlenceli günler geçirdiği mahalle dekoru da yer alıyor. Müzikal Rafadan Tayfa severleri hem ailece keyifli saatler geçirmeye, hem de Türkiye’nin güzelliklerini müzik ve animasyonlar eşliğinde seyretmeye çağırıyor.

Rafadan Tayfa ‘Türkiye’dir Burası’ Müzikali, büyük-küçük tüm TRT Çocuk izleyicilerini, 4 Şubat Cumartesi ve 5 Şubat Pazar günü Ankara Cepa AVM’de 13.00-19.00 saatleri arasında ücretsiz olarak sunulacak bu etkinlikte buluşmaya bekliyor.

Müzikal Hazırlıkları 1 Yıl Sürdü!

Turne kapsamında daha önce Ankara, Muğla, Antalya, İstanbul, Aydın ve İzmir’de gerçekleştirdiği gösterimlerde toplam 18 seansta yaklaşık yirmi bin seyirci ile buluşarak izleyici rekoruna imza atan ‘Türkiye’dir Burası’ Çocuk Müzikali gittiği her şehirde kapalı gişe oynadı. “Türkiye’dir Burası” Çocuk Müzikali son teknoloji ses, ışık ve görüntüleme tekniklerini kullanarak etkileyici bir sahne şovuna dönüştü; yaklaşık 1 yılı aşkın hazırlık sürecinin ardından özgün müzik, dans ve koreografisiyle, karakter maskotlarıyla Türkiye’nin unutulmayacak çocuk müzikalleri arasına şimdiden adını yazdırmayı başardı.

4,135 total views, 7 views today

Bu konuda sen ne düşünüyorsun?

Yorum

Bumerang - Yazarkafe

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*