Muhteşem Yüzyıl Kösem final mi yapacak? Muhteşem kulis bilgisi Medyaport.tv’de!

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Farah Abdullah Zeynep'in yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem'in final yapacağı iddia ediliyor

MEDYAPORT.TV ÖZEL HABER – Geçen sezon Star Tv’de büyük umutlarla yayınlanmaya başlanan, başrollerinde Beren Saat, Hülya Avşar ve daha birçok ünlü ismin yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi izlenme oranlarında istediği seviyeye varamayınca kanalla yolları ayrıldı.

Dizinin senaryosunda ve oyuncularında bu yıl belli başlı değişiklikler gerçekleştirildi. Beren Saat’in yerine Nurgül Yeşilçay geldi, ancak beklenen izlenme oranı yakalanamadı. Şöyle ki dizi yayınlandığı ilk iki haftada hiçbir kategoride ilk beşe hatta ilk ona bile giremedi.

Bu kötü izlenme grafiğinin ardından medya kulislerinde dizinin sona ereceği iddia edildi, ancak durumun hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı. Geçen yıl dizinin yapımcısı Timur Savcı ile yapılan bir röportajda Savcı, diziyi Star TV bitirse bile yüksek kârından dolayı dizinin yurtdışı için çekileceğini ifade etmişti.

Dizi kanal değiştirerek yayın hayatına devam ediyor ancak izlenme oranları yine istenilen düzeyden çok uzakta.

Şimdi ne olacak?

Fox TV’deki sağlam kaynaklarımızdan edindiğimiz kulis bilgisine göre Fox TV ve Tims Production arasında bir sezonluk antlaşma imzalanmış durumda. Yani dizi sezon sonuna kadar Fox Tv’de olacak. Peki “Fox’un bundan karı ne?” diye soracak olursanız, şöyle ki Tims dizinin yurtdışı satış bedelinin bir kısmını Fox yönetimine ödeyecek…

Muhteşem Yüzyıl, Arap dünyası başta olmak üzere yayınlandığı birçok ülkede izlenme rekorları kırıyor.

MEDYAPORT.TV ÖZEL HABER – KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMASI DURUMUNDA KANUNİ YOLLARA BAŞVURULACAKTIR! 

8,975 total views, 8 views today

Bu konuda sen ne düşünüyorsun?

Yorum

Bumerang - Yazarkafe

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*