Ethem Sancak medya sektöründen çekiliyor!

Cengiz Er yönetimindeki Superhaber.tv’nin haberine göre Star, Akşam, Güneş Gazetelerinin; Kanal 24 ve 360 TV’nin sahibi Ethem Sancak medya sektöründen çekiliyor. 

Süper Haber’deki iddialara göre Ethem Sancak kısa süre önce odasını boşalttı, eşyalarını topladı. Sancak’ın bir süredir şirket binasına da gelmediği belirtiliyor.

Sancak, daha önce de Star medya grubuna olan ortaklığını Fettah Tamince’ye devrederek çekilmiş, 3 yıl aradan sonra da Turkmedya grubunu satın almış, Star Medya Grubunu da bünyesine katarak ES Medya’yı kurmuştu.

Ethem Sancak’ın medyadan çekileceği dedikoduları bir süredir konuşuluyordu.

SuperHaber’in ulaştığı bilgilere göre o dedikodular doğru! Es Medya, Türkiye’nin en tanınan inşaat gruplarından birine satılmış durumda. Ya da satılmak üzere.

Medya sektörüne her zaman iddialı giriş yapan Ethem Sancak’ın çekilme nedeni, bu sektörde bir türlü büyüyemiyor olması.

Ethem Sancak’tan açıklama

SuperHaber’in duyurduğu haberinin ardından Odatv’ye konuşan Ethem Sancak, “Size söyleyeceğim bir şey yok. Gerek görürsem açıklama yaparım” dedi. İddiaların tek tek sorulduğu Ethem Sancak, yalanlama yapmadan “Şu anda size bir beyanat vermeyi düşünmüyorum, bırakın bu kurnazlıkları. Şu anda açıklama yapacağım bir şey yok, olduğu zaman, zaten ben şeffaf bir adamım, tüm medyaya açıklıyorum” diye cevap verdi.

1,754 total views, 3 views today

Bu konuda sen ne düşünüyorsun?

Yorum

Bumerang - Yazarkafe

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*